Jak w temacie. Telefon po zalaniu, niestety ktoś nie wyjął baterii na czasi wypaliło piny przy gnieździe od taśmy na płycie głównej. Obok są jednak pady do których z pewnością można podciagnąć kable od gniazda. Czy ktoś moze mi rozrysować połączenia ?? Chodzi konkretnie o połączenie pinów od podświetlenie wyświetlacza oraz od kamery. Z góry dzięki