pierwszy punkt do dajesz zasilanie
kolejne dwa równoległe to jest sterowanie przekaźnika
a pozostałe ten załączony to że przy braku napięcia
sterującego jest podawane napięcie a drugi załącza się w
chwili podania napięcia
Do dwóch skrajnych nóżek (tam, gdzie są trzy) należy podłączyć sterowanie (nie ma znaczenia kierunek).
Styki normalnie zwarte - tak jak na rysunku.
Styki załączane - środkowa nóżka (z tych trzech) oraz nóżka prawa (z widoczną strzałką).