Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Uciekające fale. Jaka jest przyczyna? Jak to naprawić?

Maurinius 10 Apr 2007 21:09 1799 4
    Maurinius
    Level 13  
    Mam taki problem iż przy niektórych falach radiowych (w sumie tylko stacje które slucha ojciec) stacja ucieka i nagle gra jakaś inna. Aby grała znów ta sama trzeba wcisnąc odpowiedni guzik na kótym dana stacja jest zapisana! Nie wiem jak to zorbic czy to może wina radia? Moze jakis wzmacniacz antenowy kupić? Moje radio to JVC KD-SX998R samochód to Renaulth Thalia.
    Karol-lolek
    Level 12  
    możesz zamontować wzmacniacz antenowy na próbę może pomoże ja mam założony i nie gubi mi radio sygnału jest to kosteczka 3*3*3cm, ale może masz włączoną taką funkcję w radiu co samo wyszukuje najsilniejszej stacji i automatycznie ją przełącza(ja spotkałem się z takim czymś w fabrycznym radiu fiata marea a funkcja ta miała symbol DX) ale wyłączenie tej funkcji załatwia wszystko. więc może w twoim jvc też takie coś jest.
    pozdrawiam
    Maurinius
    Level 13  
    no właśnie moze jest:/ ino nie znam perfekcyjnie angielskiego(tylko taka instrukcja) a w jakich cenach mogą być te wzmacniacze antenowe?
  • Helpful post
    Karol-lolek
    Level 12  
    Są na allegro są za ok 20 zł plus przesyłka, no ale jak masz tą funkcje włączoną to wzmacniacz antenowy nic nie pomoże bo jak będziesz się przemieszczał to i tak radio zmieni stacje więc proponuje się pobawić radyjkiem a jak się nic nie znajdzie to zainwestować w ten wzmacniacz.
    Maurinius
    Level 13  
    znojda trocha czasu to jecsze przy tym posiedza! ale dzieki za inf:)