Witam mam pytanie czy nie ma ktoś prostego schematu na wyłącznik zmierzchniowy?? min. na jakiś tranzystor i koniecznie na diody.....
Popraw błędy i interpunkcję. Użyj przycisku PISOWNIA --> REGULAMIN. [hefid]
Popraw błędy i interpunkcję. Użyj przycisku PISOWNIA --> REGULAMIN. [hefid]