Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Car Radio Blaupunkt SC202 - silniczek magnetofonu.

boras1988 21 Mar 2007 09:46 1223 8
    boras1988
    Level 10  
    Witam mam pytanko to kogoś kto ma obcykane radia samochodowe blaupunkta. Mianowicie chodzi o odtwarzanie kaset. Radio odtwarza kasete tak jakby w 25% spowolnieniu dzwięk jest w jakis sposób przeciągnięty. Jeśli przełącze na FM to od razu jest gicior. Czy to jakaś poważna usterka? Może wystarczy wymienić jakiś element. Z góry dzięki za odp :)

(PROBLEM) – ozdobnik ? -- > REGULAMIN pkt 11.1.[hefid]
  • Helpful post
    Mamber
    Level 21  
    Wygladaa na spowolniony mechanizm napędzania kasety. Proponuje naoliciwc wszystkie zebatki i Koła zamachowe synchronizacji- Powinny byc takie 2 duze badz jedno.
    robert klimowski
    Level 21  
    nie ten dział!! a przyczyny mogą być różne pasek, silnik .posprawdzaj
    hefid
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Przeniosłem z: Audio
    boras1988
    Level 10  
    WITAM MAM PYTANIE. OTÓŻ WYMONTOWAŁEM Z MOJE RADIA BLAUPUNKT SC 202 SILNICZEK OD NAPEDU KASET BO SZWANKOWAL. NAPISANE JEST NA NIM "DC 13V". Z TEGO CO WIEM OBECNIE MOZNA DOSTAC JEDYNIE 12V. CZY JEZELI UZYJE 12V SILNICZKA TO WSZYSTKO BEDZIE OK? Z GORY DZIEKI ZA ODP POZDRO :D
  • Helpful post
    any56
    Level 39  
    Tak.
    Ale nie pisz postów dużymi literami!

Dodano po 51 [sekundy]:

Oczywiście pod warunkiem, że ma taką samą prędkość obrotową...
    boras1988
    Level 10  
    Oki nie będę :) Jak porównać prędkość obrotową w domowych metodach?
    Jaś Kula
    Level 33  
    Witam.
    Moderated By Jaś Kula:

Nie wspomnę już o punkcie 10.9 Regulaminu Forum https://www.elektroda.pl/rtvforum/faq.php ale przeczytaj jeszcze punkt 11. :wink: Tytuł poprawiłem. Dla porządku scaliłem też dwa tematy.

:wink:

Na silniczku powinna być kartka z literowo-cyfrowym symbolem - typem silnika. Podaj te oznaczenia. Oprócz wartości napięcia pracy musisz jeszcze podczas zamiany dobrać prędkość i kierunek obrotów. Może więc po podaniu oznaczenia silnika znajdzie się ktoś kto wie gdzie można taki sprawny zakupić, lub pomoże dobrać odpowiedni zamiennik.
    Pozdrawiam.
    rafcio363
    Level 30  
    wymien pasek gumowy na mniejszy, i psiknij cos ala wd40 do silnika, mi to w 90% ratowało kaseciaki.