#1 352364 07 Paź 2003 19:32 mihauz mihauz Poziom 11 Posty: 16 Autor tematu Post #1 352364 07 Paź 2003 19:32 Mam pytanie jakiego programiku użyć żeby przez kabelek przegrać sobie coś z kompa na komórke ???
#2 352395 07 Paź 2003 19:51 PCMAN PCMAN Poziom 17 Posty: 255 Ocena: 4 Pomocny post? (0) Post #2 352395 07 Paź 2003 19:51 SonyEricsson MyPictures. Do ściagnięcia ze strony producenta.
#3 352516 07 Paź 2003 21:09 psine.pl psine.pl Konto firmowe Specjalista Serwis Elektroniki Posty: 2354 Pomógł: 133 Ocena: 328 Pomocny post? (0) Post #3 352516 07 Paź 2003 21:09 jest jeden problem ... nie kazdy T300 bedzie gadal przez kabel w niektorych trzeba przefleszowac ... lub korzystac z IRDA w ten sposob firmy chca zmusic klientow do korzystanie z mms'ow Konto firmowe: PSINE.PL ul.Karczówkowska 8A, KIELCE, 25-019 | Strona WWW: https://www.psine.pl
#4 355974 10 Paź 2003 18:35 PCMAN PCMAN Poziom 17 Posty: 255 Ocena: 4 Pomocny post? (0) Post #4 355974 10 Paź 2003 18:35 Działać musi - jeśli nie chce to napewno nie jest to polityka jakichś firm, tylko wada kwalifikująca się do naprawy gwarancyjnej. Ale i tak uważam, że IrDA jest lepsza do tego celu. A jeśli nie IrDA to e-mail (na obecną chwilę znacznie tańszy od MMS'a).