Witam
Mam maly problemik z a835, tzn wszystko chodzilo, a jakos ostatnio nie moge wysylac sms'ow. Jak chce napisac to wyswietla sie, ze "pamiec pelna,usun stare wiadomosci". Tylko,ze nie mam zadnej, bo wszystkie usunalem. Zmienialem karte sim i nic to samo. Jest jakies lekarstwo na to?? Nie wysylam smsow juz jakis 2tyg:/
Dziekuje z gory
Mam maly problemik z a835, tzn wszystko chodzilo, a jakos ostatnio nie moge wysylac sms'ow. Jak chce napisac to wyswietla sie, ze "pamiec pelna,usun stare wiadomosci". Tylko,ze nie mam zadnej, bo wszystkie usunalem. Zmienialem karte sim i nic to samo. Jest jakies lekarstwo na to?? Nie wysylam smsow juz jakis 2tyg:/
Dziekuje z gory