do tunera wgrywasz nowy soft np z www.laki.dvhk.pl
w tunku usuwasz wszystkie kluczyki z seca prowider 0065
potem w ustawieniach sharingu :
1 linia dajesz na newcamed
2 linia z wyborem systemów zaznaczasz ptaszek przy seca ( jesli ci chodzi o c+)
3 tam gdzie try emu dajesz na yes
4 tam gdzie time out czy jakoś tak wpisujesz 9999
i wsio
w kompie zapodajesz scbl lub wsp
wpisujesz ip dawcy hasło login port i ustawiasz com po jakim idzie i rodzaj tunera
sharing witam! Ja mam problem bo własnie mam wykonane te wszystkie czynnosci ale to nie dziala.Jak wejde w sbcl do(info) to pokazuje polaczono i rozlaczono na przemian.juz nic mi nie przychodzi do głowy.pomóżcie proszę?