Witam
Chcę wgrać polaka do 6680. Niedawno kupiłem boxa tornado ale takiej nokii jeszcze nim nie robiłem i nie chce nic popsuć. Czy mógłby mi ktoś dokładnie napisać jak mógłbym to zrobić. Właśnie pobieram plik
6680_RM-36_dp_v_8.00_MCUSW5.050407_APAC ze stronki
http://www.gsm-arena.dl.am/. Proszę o pomoc. Z góry wielkie dzięki
Chcę wgrać polaka do 6680. Niedawno kupiłem boxa tornado ale takiej nokii jeszcze nim nie robiłem i nie chce nic popsuć. Czy mógłby mi ktoś dokładnie napisać jak mógłbym to zrobić. Właśnie pobieram plik
6680_RM-36_dp_v_8.00_MCUSW5.050407_APAC ze stronki
http://www.gsm-arena.dl.am/. Proszę o pomoc. Z góry wielkie dzięki