Bardzo prosze o pomoc w ustawieniu mechanizmu w magnetowidzie jak w temacie! Mechanizm ma symbol V95 i wiem, że był w jakimś zeszycie Serwisu elektroniki, którego niestety nie mam:(
Próbowałem ustawić wg opisów znalezionych na forum jednak albo nie pasują albo coś źle robię
Chodzi głównie o przełącznik funkcji bo zresztą to raczej problemu nie powinno być.
Czy ustawiać koła w pozycji kaseta w środku (winda na dole) czy może w pozycji EJECT???
Może ktoś ma opis i mógłby krótko przybliżyć co i jak?
Magnetowid dostałem uszkodzony (uszkodz. zasilanie) z windą opuszczoną jednak bez kasety. Możliwe, że ktoś wyciągnął na siłę???
Próbowałem ustawić wg opisów znalezionych na forum jednak albo nie pasują albo coś źle robię
Chodzi głównie o przełącznik funkcji bo zresztą to raczej problemu nie powinno być.
Czy ustawiać koła w pozycji kaseta w środku (winda na dole) czy może w pozycji EJECT???
Może ktoś ma opis i mógłby krótko przybliżyć co i jak?
Magnetowid dostałem uszkodzony (uszkodz. zasilanie) z windą opuszczoną jednak bez kasety. Możliwe, że ktoś wyciągnął na siłę???