Poszukuję trybów serwisowych do w/w tv na ukł. TDA9351/PS/N3/2/1698
i pamięci 24c08.Za pomoc z góry dzięki.
Przeniosłem z: Schematu/instrukcji… [hefid]
i pamięci 24c08.Za pomoc z góry dzięki.
Przeniosłem z: Schematu/instrukcji… [hefid]
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamŁotuś napisał:W tryb serwisowy wchodzi się zwierając styki serwisowe obok
pamięci 24c08