trzeba było zamówić stk 4162II
sam ostatnio chciałem kupić ten układ ale go nie było więc zamówiłem
Stk4172II. są to identyczne układy różnica tylko polega na tym że z stk4172 można nieco więcej wyduśić (o 5w więcej mocy na kanał)
działa elegancko do dziś
ale wcale nie twierdze że stk4162 mk2 nie będzie dobre, zresztą zajrzyj do not katalogowych
w sumie mogłeś przed zakupem zapytać...
pozdrawiam
Dodano po 1 [minuty]: a i jak zadziała na mk2 to napisz prywatnie ok?
tak z ciekawości
pozdro