logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Samsung Digimax A52 - jaki wyświetlacz do wymiany? Czy możliwa naprawa?

fenixgsm 03 Maj 2007 20:29 1293 5
REKLAMA
  • #1 3845868
    fenixgsm
    Poziom 15  
    Posty: 178
    Pomógł: 2
    Ocena: 18
    witam. Ludzie mam super wazna sprawe. Mam aparat cyfrowy marki Samasung Digimax A52. Rozlal mi sie wyswietlacz. Jaki wyswietlacz mam do niego wsadzic? Da sie to wymienic? Prosze o pilna pomoxc. Oddam punkty.
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 3845951
    fenixgsm
    Poziom 15  
    Posty: 178
    Pomógł: 2
    Ocena: 18
    a moze ktos wie dokladne specyfikacje wyswietlacza?? rodzaj itp...Ten serwis jest w gdyniI WIEC NIE DA RADY RACZEJ. mam 3 dni na zrobienie tego aparatu. Pomozcie mi.
  • REKLAMA
  • #4 3846035
    DREAM77
    Poziom 17  
    Posty: 224
    Pomógł: 18
    Ocena: 29
    A dokładnie podałeś model? Nigdzie nie modę takiego znaleśc...
  • REKLAMA
  • #5 3850433
    fenixgsm
    Poziom 15  
    Posty: 178
    Pomógł: 2
    Ocena: 18
    dokladnie podalem model. To jest A52. Zawioze aparat tam gdzie go kupilem i powiem zeby mi wymienili. To przynajmniej gwarancja mi nie przepadnie. A ile to moze kosztowac?
  • #6 3850803
    DREAM77
    Poziom 17  
    Posty: 224
    Pomógł: 18
    Ocena: 29
    nie mam pojecia.Zapytaj w tym sklepie gdzie kupiles.Pozdrawiam.
REKLAMA