ey.
Problem polega na tym, że telefon sam w sobie działa - tylko wyświetlacz jest ciemny, na początku był troche ale teraz już całkiem się zrobił czarny. Mi się osobiście wydaje że to coś z kontrastem, (ustawiony najwyzej jak się da) jak się go zmienia to to tylko można go jeszcze bardziej przyciemnić.
Telefon nie upadł, nie został zalany. Sam z siebie tak się zachowuje, na poczatku jak wspomniałem były małe objawy pierw się zaciemniał, teraz już ledwo co można zrobic. Można prosić o jakieś rady??
Problem polega na tym, że telefon sam w sobie działa - tylko wyświetlacz jest ciemny, na początku był troche ale teraz już całkiem się zrobił czarny. Mi się osobiście wydaje że to coś z kontrastem, (ustawiony najwyzej jak się da) jak się go zmienia to to tylko można go jeszcze bardziej przyciemnić.
Telefon nie upadł, nie został zalany. Sam z siebie tak się zachowuje, na poczatku jak wspomniałem były małe objawy pierw się zaciemniał, teraz już ledwo co można zrobic. Można prosić o jakieś rady??