Witam . Otóż mam problem z tą opornicą. Mianowicie spaliły się dwie spośród 4 małych opornic ( od 1 i 2 biegu nawiewu powietrza). Czy można to jakoś naprawić lub czymś zastąpić, jakimś zamiennikiem albo rezystorem . Bo myślę że kupowanie paru rezystorów za 80 zł w salonie mija się z celem. Z góry dziękuje za radę. Pozdrawiam.