Podczas uruchamiania systemu wyskakuje mi napis
"Hardware monitor found an error. Enter powers settup menu for details."
W power settup nic ciekawego/dziwnego nie znalazłem i nie wiem co moze być powodem tego błędu , jeśli mozna to jakos sprawdzić i ktoś wie jak prosze o odpowiedz.
Z góry dziękuje i pozdrawiam
"Hardware monitor found an error. Enter powers settup menu for details."
W power settup nic ciekawego/dziwnego nie znalazłem i nie wiem co moze być powodem tego błędu , jeśli mozna to jakos sprawdzić i ktoś wie jak prosze o odpowiedz.
Z góry dziękuje i pozdrawiam