Witam.
Mam takie pytanko. Czy możliwe jest podłączenie się do neta za pomocą Bluetooth. Chodzi mi o to, żeby surfować po necie na komórce. Mam Bluetooth w komputerze i w komórce SPV C550, i chciałbym tak to wszystko skonfigurować aby używać neta na komórce.
Czy jest to w ogóle jakoś możliwe? Jeśli tak to jak?
Mam takie pytanko. Czy możliwe jest podłączenie się do neta za pomocą Bluetooth. Chodzi mi o to, żeby surfować po necie na komórce. Mam Bluetooth w komputerze i w komórce SPV C550, i chciałbym tak to wszystko skonfigurować aby używać neta na komórce.
Czy jest to w ogóle jakoś możliwe? Jeśli tak to jak?