Temat trochę zmieniony ( 7 znaków) ale o tego typu stronę chodzi -->>free " in egnlish" znaczy tyle co "wolny" a nie koniecznie "darmowy" jak większość internautów sądzi: nie zorientowanym polecam polskie tłumaczenie licencji GNU GPL np. na stronie http://www.gnu.org.pl
Tworzę od jakiegoś czasu stronę internetową dotyczącą sterowników PLC i mam pytanie do wszystkich zajmujących się /zainteresowanych sterownikami plc .. co interesuje automatyków?.
Moim zamysłem jest stworzenie serwisu, który pomoże w zdobyciu materiałów technicznych, programów demonstracyjnych itp.
co powinienem zamieścić na stronie?.
jak sądzę wiele (PDF) już tam jest ale na pewno macie jakieś sugestie/
dzięki za su.
PS: Nie podaję adresu strony , co by nie wyglądało na reklamę. ups.
roks. (picasso na forum automtyka.com.pl )
Tworzę od jakiegoś czasu stronę internetową dotyczącą sterowników PLC i mam pytanie do wszystkich zajmujących się /zainteresowanych sterownikami plc .. co interesuje automatyków?.
Moim zamysłem jest stworzenie serwisu, który pomoże w zdobyciu materiałów technicznych, programów demonstracyjnych itp.
co powinienem zamieścić na stronie?.
jak sądzę wiele (PDF) już tam jest ale na pewno macie jakieś sugestie/
dzięki za su.
PS: Nie podaję adresu strony , co by nie wyglądało na reklamę. ups.
roks. (picasso na forum automtyka.com.pl )