Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Astra ,Philips car 400 podłączenie radia do samochodu

15 Maj 2007 19:04 29150 4
  • Poziom 12  
    Witam
    Kupiłem auto Opla astrę i dostałem do niego oryginalne radio philips car 400. Poprzedni właściciel miał inne radio dlatego kabelki od kostki w samochodzie wyglądają tak jak na zdjęciu.
    Na elektrodzie dowiedziałem się że ten górna kostka odpowiada za wyświetlacz. Nieststy u mnie do tej kostki idą tylko 3 kabelki reszta jest urwana. W radio widze że jest w tym górnym wejściu 6 terminali. Ogólnie widać że część jest urwana. Nie wiem jak to podłączyć tak żeby wszystko gralo. Techniczne sprawy nie są mi obce i myślę że jak bym dostal opis podłączenia (najlepiej jaki kolor kabelka w jakiewejście w kostce) to już z samym wpowadzeniem kodu w tym radiu nie maił bym problemów. Ja k coś napisałem nie takśmiaol mnie poprawcie. Jestem nowy na ty forum i może pisze nie w tym dziale. Tak wygląda wejście radia:
  • Poziom 12  
    na tej stronce znalazłem schemat do mojego radia. Tylkonie potrafie rozpoznać u sebie w instalacji który kolor kabelka to np głośnik prawy tylny. Jeżeli ktoś się orientuje jak to jest rozwiązane kolorami lub jak można dojść który kabelek to za jaki element odpowiada to prosze o podpowiedz. Podaje jeszcze jak wygląda schemacik do radia.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Przeniosłem z: Schematu/instrukcji…