Witam
Sprzet jak w temacie. Wystepuje problem podczas proby wsuniecia plyty, nawet nie probuje jej wciagnac tylko od razu z powrotem wyrzuca - pracuje jak przy wysuwaniu plyty.
Stalo sie to nagle, po wysunieciu plytki i wylaczeniu sprzetu. Nastepnego dnia juz nie chcial wciagac krążków. Sadzilem, ze cos sie zablokowalo/przestawilo (mialem taki problem kilka lat temu w magnetowidzie ORION, tam po rozebraniu mechanizmu i po ulozeniu wszytkich kol zebatych w prawidlowych miejscach problem znikl).
Tu jednak ten sposob nie pomogl, chyba, ze cos zle zrobilem, chociaz prob na rozne sposoby bylo wiele.
Dodam, ze nie mam zbyt wielkiego doswiadczenia w naprawach rtv ale mysle ze problem opisalem dokladnie.
Sprzet jak w temacie. Wystepuje problem podczas proby wsuniecia plyty, nawet nie probuje jej wciagnac tylko od razu z powrotem wyrzuca - pracuje jak przy wysuwaniu plyty.
Stalo sie to nagle, po wysunieciu plytki i wylaczeniu sprzetu. Nastepnego dnia juz nie chcial wciagac krążków. Sadzilem, ze cos sie zablokowalo/przestawilo (mialem taki problem kilka lat temu w magnetowidzie ORION, tam po rozebraniu mechanizmu i po ulozeniu wszytkich kol zebatych w prawidlowych miejscach problem znikl).
Tu jednak ten sposob nie pomogl, chyba, ze cos zle zrobilem, chociaz prob na rozne sposoby bylo wiele.
Dodam, ze nie mam zbyt wielkiego doswiadczenia w naprawach rtv ale mysle ze problem opisalem dokladnie.