DVD ogólnie całkowicie sprawne. Jedynie obraz jest nieczytelny ponieważ jednocześnie na ekranie widać trzy obrazy o sporym przesunięciu w poziomie. Synchronizacja jest OK! Kabel Scart sprawdzony.Właściciel nie posiada instrukcji. Zmiana ustawień jest utrudniona ze względu na nieczytelne OSD. Czy ktoś spotkał się już z takim przypadkiem ? Może jakieś sugestie !