D750i jest tańszy, K750i "czarniejszy" z wyglądu, co do awaryjności to mam D750 od czerwca 2006 i tylko jak zapchałem pamięć i był podłączony do kompa, a wtedy traci kontakt z kartą pamięci, zaczął wariować, w serwisie powiedzieli że jest ok i żebym sam wgrywał przez programik najnowsze softy z netu, teraz pracuje z kartą 2G i już nie martwie sie o pamięć i tylko pilnuje żeby jak najwięcej było wolnego na telefonie, wszystko trzymam na karcie.
K750i ma fajniejszą osłonkę na aparat, żona używa od lutego 2007 i nie było żadnych problemów.
Funkcjonalnie to to samo z małymi zmianami w układzie menu, wszystkie motywy, gry, itp są takie same.
D jest bardziej kobiecy, jasna obudowa, K bardziej męski, czarny.
Tak że jak nie masz kasy to D, a jak nie zależy Ci na pieniążkach to K.
Z obydwu jesteśmy z żonką zadowoleni.
Pozdr.