po zmianie akumulatora- FABRYCZNE RADIO dopomina się wpisania kodu xxxx.
procedura podana jest w instrukcji -wpisujemy kod i zatwierdzamy guzikiem /\.
są 4 próby potem blokuje się na amen .
Dwa razy próbowałem wpisac kod z naklejki znajdującej się w instrukcji i nic -pokazuje code 0000 -
kod nie wchodzi - ??!!!
jak postepować w chwili kiedy się zablokuje?
może jest sposób aby to ominąć?
instrukcje obsł. czytałem 10 razy , nie piszcie więc co jest w niej napisane , uprzejmie proszę o wskazówki jak uruchomić radio ..
pozdr
procedura podana jest w instrukcji -wpisujemy kod i zatwierdzamy guzikiem /\.
są 4 próby potem blokuje się na amen .
Dwa razy próbowałem wpisac kod z naklejki znajdującej się w instrukcji i nic -pokazuje code 0000 -
kod nie wchodzi - ??!!!
jak postepować w chwili kiedy się zablokuje?
może jest sposób aby to ominąć?
instrukcje obsł. czytałem 10 razy , nie piszcie więc co jest w niej napisane , uprzejmie proszę o wskazówki jak uruchomić radio ..
pozdr