logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Poszukuję pliku bin do City Com Star Line 170 do nagrywania hitparad

gdkj 17 Paź 2003 09:25 1502 7
REKLAMA
  • #1 364399
    gdkj
    Poziom 26  
    Posty: 1526
    Pomógł: 49
    Ocena: 84
    Taki analogowy szajsik city com star line 170 coś tam .służył mi do nagrywania piątkowych hitparade z 3-satu. jak by kto miał bin do niego to pliz i dzięki.
    pozdrawiam.
  • REKLAMA
  • #2 365240
    picador
    Poziom 33  
    Posty: 2838
    Pomógł: 38
    Ocena: 104
    strasznie dużo danych podałeś :D , jaki procek i dokładnie jaki to tuner czy do czego to podobne , może zacznie ktoś szukać a z takich info nie licz
  • REKLAMA
  • #3 365597
    gdkj
    Poziom 26  
    Posty: 1526
    Pomógł: 49
    Ocena: 84
    sorry. to oczywista głupota z mojej strony.
    city com star line ccs-170 260382
    procek to ks88c3116-34
    pamięć jakaś 24xx - niestety nieczytelne
    audio scalak to tda8745
    wielkie dzięki za zainteresowanie i nadal oczekuję pomocy
    ps.podkladalem jakieś biny ale zawsze coś było źle a to był taki fajny mały szajsik z polskim menu :cry:
    pozdrawiam.
  • REKLAMA
  • #4 365637
    JaB
    Poziom 17  
    Posty: 179
    Pomógł: 12
    Ocena: 8
    Spróbuj tę pamięć która jest poprostu skasować , włączyć tuner i zaprogramować od nowa...np. dla 3satu na Astrze...i sprawdź napięcia zasilania...
  • #5 366826
    gdkj
    Poziom 26  
    Posty: 1526
    Pomógł: 49
    Ocena: 84
    niestety po skasowaniu pamięci tuner milczy jak zaklęty
    podkładałem różne biny i czasami coś tam chodziło
    (wł/wył-przeskakiwanie kanałów plus,minus ale np.o osiem ,
    brak pracy pilota itp.)więc nabrałem wrażenia że może na
    własciwym pójdzie.
    cały czas czekam.
    dzięki i pozdrawiam.
  • REKLAMA
  • #6 375941
    gdkj
    Poziom 26  
    Posty: 1526
    Pomógł: 49
    Ocena: 84
    no i można to zamknąć.
    coś w tym jest ,że JaB radził mi kasować pamięć...wielkie dzięki.
    za te biny złapałem sie od nie dawna...ale do rzeczy.
    sformatowałem pamięć ale w każdą komórkę wpisująć 4.
    wtedy się ocknął całkowicie.brak tylko tego polskiego menu.
    a pamięc to 24c16. :)
    pozdrawiam.
  • #7 377829
    JaB
    Poziom 17  
    Posty: 179
    Pomógł: 12
    Ocena: 8
    No tak....
    Masz pewnie ten odbiornik otwarty , więc podaj jakie układy tam jeszcze stoją???
    Nie mam zamiaru nikogo pouczać , ale ja sam zaczynam wszelkie zabawy z eep od zapisania oryg , choćby był nawet uszkodzony...
    Pozdro...
  • #8 380051
    gdkj
    Poziom 26  
    Posty: 1526
    Pomógł: 49
    Ocena: 84
    już podawałem.
    pozdrawiam.

Podsumowanie tematu

✨ Poszukiwano pliku bin do tunera analogowego City Com Star Line CCS-170 (nr 260382) z procesorem KS88C3116-34 i pamięcią EEPROM 24C16, służącego do nagrywania hitparad z 3-satu. Po skasowaniu pamięci EEPROM tuner przestał działać, a podkładanie różnych plików bin powodowało częściową funkcjonalność (włączanie/wyłączanie, zmiana kanałów), lecz brakowało pełnej obsługi, w tym pilota i polskiego menu. Ostatecznie sformatowanie pamięci EEPROM poprzez wpisanie wartości 0x04 w każdą komórkę przywróciło pełną funkcjonalność tunera, z wyjątkiem polskiego menu. Wskazano konieczność sprawdzenia napięć zasilania oraz zachowania oryginalnej zawartości EEPROM przed modyfikacjami.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA