Taki analogowy szajsik city com star line 170 coś tam .służył mi do nagrywania piątkowych hitparade z 3-satu. jak by kto miał bin do niego to pliz i dzięki.
pozdrawiam.
pozdrawiam.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam