Witam w poniedziałek mam do wymiany wkład stacyjki w tym autku może już ktoś wymieniał i mi poradzi jak do niej się szybko i sprawnie dobrać i ile z jej wymianą jest problemów a i jak tam ściągnąć poduchę z kierownicy za podpowiedzi dzięki
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam