Potrzebuję informacji na temat monofonicznych i stereofonicznych odbiorników radioych(opisy, schematy,zasada działania). Za wszelkie informacje z góry dziękuję.
niezwykle ODKRYWCZE i jakże PRZYDATNE... a tak kwestią wyjaśnienia: potrzebuje tego na JUŻ a wyszukiwarka jest aktualizowana na tą chwilę.
Tak więc zanim udzielisz jakieś błyskotliwej rady wpierw zoriętuj się w sytuacji.
Dzieki, znajduje się tam trochę przydatnych informacji jednak to wciąż zbyt mało. Może znalazłyby się w waszych zbiorach książki o tej tematyce lub przynajmniej zbliżonej?.Czekam na odzew...pozdro