Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telefon stacjonarny z wyjściem i wejściem audio

22 Maj 2007 14:54 2871 3
 • Poziom 10  
  Witam

  Szukam telefonu stacjonarnego (może być bezprzewodowy) z wyjściem i wejściem audio, które posłuży do podłączenia telefonu do sytemu konferencyjnego. Chodzi o to, aby telefon podłączyć do miksera na sali konferencyjnej, tak aby było słychać rozmówcę w głośnikach, a dźwięk zbierany z mikrofonu trafiał do telefonu. (panasonic z wyjściem audio dla systemów nagłownych się nie sprawdził)

  Pozdrawiam

  Grzegorz
 • Poziom 28  
  Ja kożystam z profesjonalnych telefonów konferencyjnych ale to drogi sprzęt. Spróbuj z Panasonic-iem KX TS17 ma gniazdo jack do zestawu nagłownego np. link http://www.ficek.pl/kx-ts17pd.html ale ni wiem czy jeszcze dostępny.

  "Do wybranych telefonów sznurowych z serii KX-TS23xx oraz telefonów bezprzewodowych DECT serii KX-TCD7xx"...
  Poszukaj wśród nich bo ta informacja dotyczy zestawu nagłownego.

  http://www.panasonic.pl/oferta.php?cat=26

  Powodzenia
 • Poziom 10  
  Witam

  Dziękuję za odpowiedź. Z panasonic jest problem, mam telefon bezprzewodowy z wyjściem na zestaw nagłowny i niestety nie chce to działać po podłączeniu do systemu konferencyjnego. Opisywałem ten problem we wcześniejszym wątku na forum: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic732151.html, ale nikt nie potrafił rozwiązać problemu.

  Pozdrawiam

  Grzesiek
 • Poziom 28  
  Witam.

  Już przeczytałem.

  Spróbuj zablokować kondensatorami wejście systemu nagłośnienia ( przy urządzeniu ) dla sygnałów w.cz. i ewentualnie sprawdzić masę.
  Może to być problem z zasilaczami.

  Powodzenia