Wybuchł mi zaśilacz ATX.Jakiś mały kondensator
koło układu scalonego.Czy mogło by to spowodować
spalenie płyty głównej?Dodam że zasilacz już nie
chodzi nie włącza się po wymianie kondensatora.
koło układu scalonego.Czy mogło by to spowodować
spalenie płyty głównej?Dodam że zasilacz już nie
chodzi nie włącza się po wymianie kondensatora.