logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

TV nokia ft 7150 fonia, cisza w głośnikach. Tryb serwisowy.

grundig22 25 Maj 2007 12:07 996 2
REKLAMA
  • #1 3919637
    grundig22
    Poziom 16  
    Posty: 274
    Ocena: 6
    Witam przywiozlem ten telewizor z niemiec.Chce go przestroic ale telewizor nie szumi jest cisza w glosnikaxh jak podglaszam to slychac pykanie w glosnikach.Juz raz mialem taki przypadek z tym samym modelem wystarczylo przestawic w opcjach serwisowych na dk.Ale wtedy mialem pilota COM a teraz kupilem w cybortechu ir147 [nokia RCN600] i nie moge wejsc w opcje serwisowe prosze o pomoc moze jakas inna kombinacja wejsca w tryb?

    Moderowany przez _PREDATOR_:

    Proszę w swoich wypowiedziach używać polskich znaków diakrytycznych - ą, ę, ś, ł itd.

  • REKLAMA
  • #2 3921024
    landar
    Poziom 19  
    Posty: 306
    Pomógł: 31
    Ocena: 11
    Podczas pracy wyłącz TV do standby a następnie wyłącznikiem sieciowym.
    Po 5 sek. włącz do standby wyłącznikiem sieciowym.
    W stanie standby w ciągu 5 sekund kolejno [MENU] [TV] [i] -> [TV] [TV]

    Czy w ten sposób wchodzisz w opcje?
    W czym masz problem z tym pilotem bo powinien być OK.?
  • #3 3922827
    grundig22
    Poziom 16  
    Posty: 274
    Ocena: 6
    Kupilem pilota com 3160 i po nacisnieciu M,I,PROG weszsem w serwis menu temat zamkniety

    [_P_]
REKLAMA