Witam przywiozlem ten telewizor z niemiec.Chce go przestroic ale telewizor nie szumi jest cisza w glosnikaxh jak podglaszam to slychac pykanie w glosnikach.Juz raz mialem taki przypadek z tym samym modelem wystarczylo przestawic w opcjach serwisowych na dk.Ale wtedy mialem pilota COM a teraz kupilem w cybortechu ir147 [nokia RCN600] i nie moge wejsc w opcje serwisowe prosze o pomoc moze jakas inna kombinacja wejsca w tryb?
Moderowany przez _PREDATOR_:Proszę w swoich wypowiedziach używać polskich znaków diakrytycznych - ą, ę, ś, ł itd.