Witam. Map problem z odtwarzaczem Thomson dpl 907 vd polega on na tym, że odtwarza płyty w formacie svcd, mp3 bez problemu. Natomiast, gdy wkładam płytę dvd pokazuje mi się komunikat no disco. Wcześniej nie było tego problemu i odtwarzał wszystkie płyty dvd. Czy jest to wina laseru? Ostatnio czyściłem optykę specjalna płyta do tego celu zakupiona i nadal nic ten sam komunikat. Czy ktoś z was ma podobny problem i wie jak go rozwiązać? Proszę o pomoc.