Pojawił się problem z pralką WFA 2070, pralka nie zawsze ale b. często zagotowuje pranie pomimo ustawienia dowolnej niskiej temp np. 30stC... podejżewam tu termostat ale specjalistą od tej mechaniki kwantowej nie jestem... dziwne jest to, że czasami pierze normalnie, a czasami robi gotowanie... gdzie szukać ustarki ? Czy to wina termostatu, czy programatora, jak to zdiagnozować ??? Ew gdzie w tym modelu jest termostat lub inny element mierzący temp ? Jak w tym modelu rozwiązano sposób kontroli temperatury ?
Dzięki za pomoc
pozdr KN
Dzięki za pomoc
pozdr KN