witam
mam takie pytanie, czy da sie przerobic zwykly odbiornik FM czyli zwykle radio na odbiornik CB, czyli na radio CB ?
pozdrawiam i z gory dzieki za odp
mam takie pytanie, czy da sie przerobic zwykly odbiornik FM czyli zwykle radio na odbiornik CB, czyli na radio CB ?
pozdrawiam i z gory dzieki za odp