Witam!
W firmie dostałem komputer z Windowsem 98 niestety nie jest to 98Se
Szukałem uaktualnień do windowsa bo nie potrafię nawet zainstalować firefoxa. Na internet Explorerze 4 nie da się pracowac. Ściągałem również nieoficjalne uaktualnienie jednak nie chce sie uruchomić na tej wersji windows. Jak można uaktualnić 98 do wersji Se. To naprawdę by mi bardzo pomogło.
Pozdrawiam
W firmie dostałem komputer z Windowsem 98 niestety nie jest to 98Se
Szukałem uaktualnień do windowsa bo nie potrafię nawet zainstalować firefoxa. Na internet Explorerze 4 nie da się pracowac. Ściągałem również nieoficjalne uaktualnienie jednak nie chce sie uruchomić na tej wersji windows. Jak można uaktualnić 98 do wersji Se. To naprawdę by mi bardzo pomogło.
Pozdrawiam