Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Elektryczna regulacja reflektorów VW Passat B3

21 Paź 2003 07:05 3819 5
  • Poziom 11  
    Mam pytanie czy może ktoś posiada schemat instalacji elektrycznie regulowanych świateł w Passacie B3 1990r. :?:

Pozdrawiam.
  • Sklep HeluKabel
  • Sklep HeluKabel
  • Poziom 11  
    Witam

Mam pytanie czy istniała by możliwość abyś przesłał mi to na maila? warn(malpa)wp.pl ,z góry wielkie dzięki.

Pozdrawiam
  • Poziom 11  
    Koledzy i mi to sie by przydalo mam lampy nowe z silniczkami i chciałbym chociaz je tak ustawic zeby było w pozycji 0 te lampy co mam to nie mozna tych silniczków wyjac? Jak je skierowac w pozycje zero? Ewentualnie czy oplaca sie robic instalacje do nich i jaki potencjometr kupic do nich i wogole co i jak?
  • Poziom 12  
    Nie za bardzo rozumiem twoją wypowiedź. :|

Ustawienie przecież lamp polega, na przestawieniu przełącznika w pozycję "0" i mechaniczne - śrubokrętem regulowanie, tym najlepiej jechać tam gdzie robią przeglądy, albo do jakiegoś mechanika.

A ja z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że wcześniej nie miałeś lamp z regulacją elektryczną, a teraz masz :?: :| No bo po co dorabiać sterowanie skoro jest w samochodzie. Napisz o co Ci chodzi dokładnie. Schemat mam, mogę Ci przesłać.
  • Poziom 11  
    Kolego no własnie miałem lampy w cordobie zwykłe na H4 a teraz zakupiłem na 2xH1 i tam sa silniczki w tych lampach ,potencjometr orginalny tez posiadam z jakiegos starego włacznika swiateł do sterowania lamp to dlaczego tego nie załozyc zeby działało i potrzebuje schematu jak to podłaczyc i jak to działa:) Bede wdzieczny jak mi przeslesz pozdrawiam:)