logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak skonfigurować MMS w telefonie Sharp GX30 w sieci Orange?

myszkowa22 01 Cze 2007 22:43 1014 4
REKLAMA
  • #1 3944345
    myszkowa22
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc w konfiguracji telefoniku Sharp gx30. Dodam że mam go na orange i jest menu w języku angielskim.
    Mam problem z wysyłaniem mms, w ogóle tel. jest zablokowany.
    Jeżeli ktoś ma taki sam problem, lub wyszedł z niego cało to bardzo proszę o wsparcie :cry:

    Tel. jest fajny i robi świetne fotki ale szkoda bo nie mogę przesyłać dalej:cry::cry:
    Z góry całym sercem dziękuję za wszelaką pomoc.
    Pozdrawiam. Marta
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 3946146
    Konto nie istnieje
    Poziom 1  
  • REKLAMA
  • #4 3946524
    myszkowa22
    Poziom 2  
    Posty: 2
    wielkie dzięki za jakąkolwiek odpowiedz na moją prośbę.
    Pozdrawiam serdecznie :D
  • #5 3946541
    _PREDATOR_

    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 31493
    Pomógł: 1864
    Ocena: 2312
    Podziękowanie jest równoznaczne z zamknięciem tematu -> Regulamin!
    Jeśli zaistnieje taka potrzeba, by post został otwarty, proszę dać wiadomość na PW i podać link do postu/ tematu!
    Konto firmowe:
    ELMAX
    Małe Przedmieście 20/4, Olesno, 46-300 | Tel.: 535 XXX XXX (Pokaż) | Strona WWW: http://ftp.interka.pl/~elmax/about.php
REKLAMA