Zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc w konfiguracji telefoniku Sharp gx30. Dodam że mam go na orange i jest menu w języku angielskim.
Mam problem z wysyłaniem mms, w ogóle tel. jest zablokowany.
Jeżeli ktoś ma taki sam problem, lub wyszedł z niego cało to bardzo proszę o wsparcie
Tel. jest fajny i robi świetne fotki ale szkoda bo nie mogę przesyłać dalej:cry:
Z góry całym sercem dziękuję za wszelaką pomoc.
Pozdrawiam. Marta
Mam problem z wysyłaniem mms, w ogóle tel. jest zablokowany.
Jeżeli ktoś ma taki sam problem, lub wyszedł z niego cało to bardzo proszę o wsparcie
Tel. jest fajny i robi świetne fotki ale szkoda bo nie mogę przesyłać dalej:cry:
Z góry całym sercem dziękuję za wszelaką pomoc.
Pozdrawiam. Marta