Witam!
Klient bawiąc się w menu wyłaczył zupełnie funkcje wideo (ciemny ekran na wszystkich wyjsciach) Jak przywrócić ustawienia fabryczne? Z góry dziękuje.
Klient bawiąc się w menu wyłaczył zupełnie funkcje wideo (ciemny ekran na wszystkich wyjsciach) Jak przywrócić ustawienia fabryczne? Z góry dziękuje.