W/w Tv posiada stara glowice, tzn, mozliwy jest odbior tylko TVP1 oraz lapie niektore stacje radiowe.
Wiec pytam czy jest mozliwosc wymiany glowicy aby odbierac reszte programow?
Jezli tak, to czy wystarczy zmienic tylko glowice (na jaka?) czy trzeba jeszcze cos przestrajac. TV teoretycznie jest mi nie potrzebny, wiec moglbym na nim pocwiczyc, bo jak cos rozstroje to nic sie nie stanie.
Wiec pytam czy jest mozliwosc wymiany glowicy aby odbierac reszte programow?
Jezli tak, to czy wystarczy zmienic tylko glowice (na jaka?) czy trzeba jeszcze cos przestrajac. TV teoretycznie jest mi nie potrzebny, wiec moglbym na nim pocwiczyc, bo jak cos rozstroje to nic sie nie stanie.