Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

schemat honda shadow 1100 2004r.

goldwinger 07 Jun 2007 15:27 3029 4
    goldwinger
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Witam. Poszukuję schematu do w/w motocykla (wersja USA) ale europejską też nie pogardzę.
    goldwinger
    niestety tam nie ma tego schematu (jest od 600ccm-a taki to ja mam)
    Objawy takie że powyżej około (na ucho bo nie ma obrotomierza) 2000 obr ginie iskra na jednym z cylindrów
    Jeszcze tego motoru nie mam u siebie wiec nic nie sprawdziłem (chciałem schemat aby zobaczyć jak tam jest zapłon sterowany)
    Z tego samego powodu nie zakładałem tematu o usterce bo ta może okazać się błachostką a schemat zawsze się przyda
    Błażej
    Tam będą cewki podwójne. I możliwe, że to jakaś usterka silnika, np. podwieszający sie zawór i wtedy jeden cylinder pada. No, chyba, że tam są cewkofajki (fajkocewki :D ). To trzeba by na dzień dobry je pozamieniać.
    goldwinger
    oj przepraszam za moją nieuwagę-jest tam schemat dla 1100 ale poprzedni model (możliwe że układ zapłonowy jest ten sam)
    też obstawiałbym że coś w silniku ale na wolnych chodzi jak zegarek a jechać to się praktycznie nie daje bo nie można na obroty wejść objaw podczas jazdy jest taki jakby zapłon wyłączyć.
    ale nie czas i miejsce aby ten problem ciągnąć bo to pusta rozmowa z tego powodu że jak już wspomniałem motocykla jeszcze u mnie nie ma (tylko tylę że gość był u mnie, przejechałem się tym motorem i na szybkiego zbadałem że gubi iskrę na jednym cylindrze)
    dziękuje za wskazanie schematu, nadal mile widziany dla nowszego rocznika