logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Dekoder Mediasat Kenwood - brak regulacji głośności, symbol na ekranie

kamecha 10 Cze 2007 00:07 2244 4
REKLAMA
  • #1 3969648
    kamecha
    Poziom 11  
    Posty: 16
    Ocena: 1
    Od kilku miesięcy nie mogę regulować poziomu głośności dekodera (Mediasat firmy Kenwood). Po naciśnięciu przycisku głośniej lub ciszej pojawia się co prawda odpowiedni symbol na ekranie (czarny kwadracik ze strzałką i głośnikiem) ale poziom głośności nie ulega zmianie. Co się dzieje?
  • REKLAMA
  • #2 3970055
    widock
    Poziom 21  
    Posty: 564
    Pomógł: 9
    Ocena: 8
    Może wina softu , sprobuj zaprogramować jakimś softem do kenwooda , tylko sprawdź jaką wersję masz DTF1 czy DTF2.
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #4 3970078
    okulik
    Poziom 28  
    Posty: 1068
    Pomógł: 97
    Ocena: 127
    ul1002 napisał:
    Kabel euro włącz do gniazda TV.


    Bo prawdopodobnie jest w VCR
  • #5 3970505
    kamecha
    Poziom 11  
    Posty: 16
    Ocena: 1
    Dzięki wielkie, rzeczywiście kabel był podłączony do VCR. Pozdrawiam :)
REKLAMA