Od kilku miesięcy nie mogę regulować poziomu głośności dekodera (Mediasat firmy Kenwood). Po naciśnięciu przycisku głośniej lub ciszej pojawia się co prawda odpowiedni symbol na ekranie (czarny kwadracik ze strzałką i głośnikiem) ale poziom głośności nie ulega zmianie. Co się dzieje?