Witam serdecznie,mam pytanie czy ktoś z kolegów orientuje sie może gdzie mogę dostać element oznaczony na schemacie jako r 62505,jest to pozystor rozmagnesowujący kineskop,czy można użyc zamiast niego jakiegoś zamiennika i jaką powinien on mieć wartość (na schemacie nie ma ) pozdrawiam i proszę o pomoc .dziękuje