Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Furious Gold Box BLING BLING EDITION

14 Cze 2007 12:54 1205 10
  • Poziom 11  
    Czy wie ktos jaka jest roznica miedzy Furious GOLD oryginał ,a Furious Gold Box BLING BLING EDITION
    ????
  • Poziom 14  
    inny ponoć poprawiony sam box jeśli chodzi o komunikację niemam pojęcia czy kable dalej takie doniczego są
  • Poziom 11  
    Jak poprowiony ,to mysle ,ze warto kupic.Dzieki.
  • Poziom 23  
    a moim zdaniem calkowicie niewarto.... no chyba ze zalezy Ci na kablach bardzo to tak, bo cena jest zbyt wysoka a mozliwosci identyczne jak w furious gold. tylko ze kluczyk furious gold kosztuje 300-400 pln, a ten smieszny bling box w okolicach 1000 pln...
    kable w zestawie czesto wymagaja przerobek... wiekszosc z nas juz ma kable oryginalne (lg ku, ke itp) wiec to czy jest sens kupowac "stary kluczyk w nowej budzie" ocencie sami :)
    moim zdaniem, oraz pewnie wiekszosci posiadaczy furiousa zdecydowanie nie warto kupowac tego boxa!!!
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    ziko77 a starszy klucz robi to samo? KU800 KU310/11?

pozdr
  • Spec od GSM
    @Ziko77 - nie kupisz juz samego klucza nigdzie. Była mała partia samych kluczy ktora została sprzedana. Pierwotnie miał to byc sam update do starych furiousow - z tad niska cena. Team poszedł polskim resselerom na reke i dał mozliwosc sprzedazy samych kluczy dla ''nie posiadaczy'' starych furiousow. Nikt juz ich nie ma w sprzedazy.

Tylko jedne wazne info - stary klucz ma roczny support, tak samo jak nowe, wiec majac stary klucz niedługo kazdego czeka przedłuzenie supportu. Support (12miesiecy) liczy sie od momentu rejestracji klucza.

Pozdrawiam
  • Poziom 27  
    ziko77 napisał:
    a moim zdaniem calkowicie niewarto....

a ja uważam,że warto go mieć chociażby dlatego,że ślicznie wygląda ;)
    dlatego też kupiłem, dzisiaj został dostarczony

a co do ceny ? 22% vatu odlicze, 19% podatku też
    sądzisz,że tak drogo mi wyjdzie ? ;)

Pozdr
  • Poziom 23  
    stary kluczyk robi to samo co i nowy box... co do wygladu... nie powiem ale tez mi sie podoba :) z kluczykami fakt... ciezko trafic juz.... swoja drogą... jelsi cos ma zarabiac kase to decyzja o zakupie pozostaje i tak w kwestii indywidualnej.. prawda./?
  • Spec od GSM
    ziko77 napisał:
    stary kluczyk robi to samo co i nowy box... co do wygladu... nie powiem ale tez mi sie podoba :) z kluczykami fakt... ciezko trafic juz.... swoja drogą... jelsi cos ma zarabiac kase to decyzja o zakupie pozostaje i tak w kwestii indywidualnej.. prawda./?

Nagrales sie jak katarynka - ciezko kupic kluczyki ???? Nie ma ich w sprzedazy od kilku miesiecy !!! Dla mnie ''cieżko'' to znaczy ze mozna, a jak nie ma w sprzedazy - to znaczy ze jest niemozliwe do zakupu - co do towaru nowego od resselera, a nie uzywany jakis z rynku wtornego z allegro. Choc na allegro tez nie ma, bo kto sprzeda za bezcen kure co znosi złote jaja. Tym bardziej za za unlok z KU800, KE790 mozna zainkasowac minimum 80 pln, nie wspomne o KU311 - 50 pln....

Pokaz choc jednego sprzedawce w polsce sprzedajacego same klucze i majacego je na stanie. A nie tylko na stronie . !!!!
    Nie znajdziesz bo takich nie ma. !!!

Pozostały tylko boxy.

Nie stac mnie aby nie miec tego boxa. Kiedy codziennie przychodza dwa telefony minimum do serwisu - obsługiwane tylko przez Furiousa - na dobrym poziomie. To rachunek jest prosty. Masz - zarabiasz, nie masz - tracisz.
  • Poziom 23  
    stoklosy to wez sobie w providencie kase na boxa i juz bedziesz szczesliwy.... heh, nie znajdziesz, ale powinienes dodac ze TY nie znajdziesz, bo ja znalazlem dwa miesiace temu kluczyk za 350 pln.....stara zasada... na uklady nie da rady.

jesli prawda jest to, co piszesz to ja na twoim miejscu sciagal bym boxa prosto od producenta juz jakis czas temu.. do dzis mial bys go splaconego :D:D:D
  • Poziom 27  
    ziko77 napisał:
    stoklosy to wez sobie w providencie kase na boxa i juz bedziesz szczesliwy....

a Ty czytać potrafisz? przeleć jeszcze raz to co napisał Stokłosy
    na końcu , może interpunkcyjnie nie jest to poprawnie, ale ja widze
    jak cholera,że to cytat do klienta powyżej i do niego Stokłosy sie odnosi
    z dalsza wypowiedzią na temat tracenia kasy i klientów
    troche wyobraźni kolego ;)

Pozdr

P.S. cytat do Ciebie hihi