Witam.Mam problem z grzaniem pralki,na wszystkich programach grzeje tylko do 30 st.C.Grzałkajest OK",czujnik NTC przy temp.20 st.C ma rezystancję 47kohm.
Bardzo proszę o informację jaką ma miec NTC rezystancję.
Pozdrawiam.
Bardzo proszę o informację jaką ma miec NTC rezystancję.
Pozdrawiam.