Witam. Szukam radyjka które będzie odznaczało się dobrą jakością dźwięku. Osobiście myślałem o pionku deh 6900. Nie szukam wielkich rewelacji, chciałbym aby ładnie grało na 6głośnikach + subwofer. Do tej pory miałem Sony cdx r-6550 i jakością dźwięku nie powalało. Na początek może niech jakiś znawca car audio sklasyfikuje producentów od najlepszych w cenie około 800-900zł. Główna rzecz to jakość dźwięku i niezawodność, później jakieś animacje, iPody itp.
I prosze nie pisać wiadomości o tresci ,,ja mam safari i jestem zadowolony"
Pytanie wyłącznie do znawców car audio, ludzi którzy mieli kilka radyjek i wiedzą o czym piszą
Pozdrawiam
I prosze nie pisać wiadomości o tresci ,,ja mam safari i jestem zadowolony"
Pytanie wyłącznie do znawców car audio, ludzi którzy mieli kilka radyjek i wiedzą o czym piszą
Pozdrawiam