logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

RX i TX - które to wejście, a które wyjście w komunikacji?

ZAHYR 25 Paź 2003 19:17 5889 2
REKLAMA
  • #1 374198
    ZAHYR
    Poziom 33  
    Posty: 2623
    Pomógł: 200
    Ocena: 179
    RX to wejscie czy wyjscie ???
    Moze to dla niektorych banalne ale ja nie wiem czy RX to wejscie czy wyjscie :(

    Wiec przsze o wyjasnienie :
    RX-
    TX-


    Ktore to wejscie a ktore wyjscie ??
  • REKLAMA
  • #2 374201
    konstruktor
    Poziom 15  
    Posty: 164
    Ocena: 14
    RX- receive - odbiór, a więc chyba wejście.
    TX- transmite - nadawanie, a więc chyba wyjście.
    Siakoś chyba tak, a może nie.
    PZDR
  • #3 374203
    ZAHYR
    Poziom 33  
    Posty: 2623
    Pomógł: 200
    Ocena: 179
    Aha, dzieki
REKLAMA