Witam,
po przekręceniu kluczyka climatronic mruga mi 30 krotnie następnie działa poprawnie czyli chłodzi grzeje i jest gicio ale te mruganie mnie dziwi podejrzewam ze coś sie stało a podejrzewam ze coś z (teraz bliżej nie określona mi rzecz opisze jak widzę sorka) przy gnieździe do serwisowanie koło kierownicy było takie okrągłe cudo z 2 kabelkami ale to mi sie urwało i zaczął mrugać climatronic czy ktoś wie co to za cudo i gdzie to kupie by wymienić??
dodam mam passata z 96 roku 1.8 benzyna
POZDRAWIAM
po przekręceniu kluczyka climatronic mruga mi 30 krotnie następnie działa poprawnie czyli chłodzi grzeje i jest gicio ale te mruganie mnie dziwi podejrzewam ze coś sie stało a podejrzewam ze coś z (teraz bliżej nie określona mi rzecz opisze jak widzę sorka) przy gnieździe do serwisowanie koło kierownicy było takie okrągłe cudo z 2 kabelkami ale to mi sie urwało i zaczął mrugać climatronic czy ktoś wie co to za cudo i gdzie to kupie by wymienić??
dodam mam passata z 96 roku 1.8 benzyna
POZDRAWIAM