Witam... Mam taki problem, poprzednik mego telefonu czesto zmeinial karty sim, i tym samym konfiguracje WAPU i GPRS, co za tym idize nie ma miejsc na kolejne innych sieci... Mam pytanie, po sciagnieciu z strony producenta automatycznych konfiguracji, na telefonie wywala blad ze tych pozostalych jest max (10) i nowe konfy nie zostana zainstalowane. Jak usunac stare confingi ? Prosze o pomoc... ne moge sobnie z tym poradzic.
Pozdrawiam
Pozdrawiam