Witam serdecznie potrzebuję sterowników do laptopa Toshiba satellite 4090xcdt głównie chodzi mi o sterowniki do dzwięku i karty graficznej posiadam system windows 98 jeśli ktoś wie z kąd mogę pobrać takie sterowniki to proszę o pomoc z góry bardzo dziękuję