Stopiły się przewody w wiązce przy programatorze poucinałem i wlutowałem nowe ale coś poknociłem i pralka nie pobiera wody na początku prania tylko włącza grzalę. Jak jej wody naleję to pierze dalej. Ratunku i pomocy brak mi schematu połączeń programatora.