Witam mam niecierpiąca zwłoki sprawę. Otóż po pierwsze to chciałbym podkręcić mój procesor> Pewne kroki ku temu już poczyniłem m.in. obniżyłem mnożnik i podniosłem FSB. Ale niestety obawiam się że dużo go nie pokręcę bo mam słaby zasilacz. Wobec tego chciałbym kupić jakiś dobry z zapasem mocy do kwoty ok 100 zł i nie wiem co wybrać. Oto moje parametry kompa:
Płyta główna MSI KT4V <-- w instrukcji pisze że niby wspiera overclocking
Procesor AMD Athlon XP 2000+ Thoroughbred A
Pamięć 512 MB 333 DDR
Karta grafiki Gigabyte 6600 GT
karta dźwiękowa to Sound Blaster 24 bit 5.1
2 dyski 80 GB seagete barracuda
nagrywarka DVD LG
Prosiłbym więc o polecenie najlepszego w tej cenie zasilacza.
Pozdrawiam
Płyta główna MSI KT4V <-- w instrukcji pisze że niby wspiera overclocking
Procesor AMD Athlon XP 2000+ Thoroughbred A
Pamięć 512 MB 333 DDR
Karta grafiki Gigabyte 6600 GT
karta dźwiękowa to Sound Blaster 24 bit 5.1
2 dyski 80 GB seagete barracuda
nagrywarka DVD LG
Prosiłbym więc o polecenie najlepszego w tej cenie zasilacza.
Pozdrawiam