Witam, nabyłem właśnie laptopa jak w temacie i mam niezłą zagrychę. Za chiny ludowe nie mogę znaleźc nigdzie miejsca przydziału pamięci dla grafy. Domyślnie jest 512 MB co przy 1 GB bałości jest oczywistą głupotą. Karta to ATI Radeon X1600, system to XP. Szukałem chyba wszędzie. Podejrzewam, że gdzieś w biosie powinno by ale nie znalazłem takiej opcji.
Pomożecie?
Pomożecie?